Dlaczego my?

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Wykorzystując nasze doświadczenie, gwarantujemy 100% sprawne instalacje, zachowując najwyższą jakość wykonania.
Nasza oferta oparta jest na wszechstronnej usłudze:
profesjonalne doradztwo, projektowanie, pomoc w ubieganiu się o dotacje na inwestycje proekologiczne, sprzedaż, fachowy montaż.

 • Gwarancja na poprawność działania instalacji

  Nam montaż instalacji wod-kan, c.o. u udzielamy 3 letniej gwarancji.
  Na montaż instalacji wentylacji udzielamy 10 letniej gwarancji.

 • Podnoszenie kwalifikacji

  Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami pojawiającymi się w budownictwie jednorodzinnym. Uczęszczamy w szeregu szkoleń, które mają na celu podnosić nasze kwalifikacje tak aby móc je przekazać i wdrożyć u Państwa na budowie.

 • Darmowy projekt

  Do każdej wykonywanej instalacji (w budynku jednorodzinnym) centralnego ogrzewania, wody użytkowej, wentylacji mechanicznej sporządzamy darmowy projekt w oparciu o: projekt budowlany, audyt na miejscu budowy, indywidualne zmiany inwestora.

 • Bogate zaplecze maszynowe
  Posiadamy bogate zaplecze maszynowe w postaci nowoczesnych i precyzyjnych urządzeń, które wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy m. in.:
  Wiertnice diamentowa – wykonywanie przebić przez przegrody budowlane,
  Zgrzewarka elektrooporowa – najpewniejsza metoda połączeń rur z PE,
  Elektryczna zaciskarka hydrauliczna – najpewniejsza metoda połączeń rur alum-pex, KAN Steel, rur miedzianych, poprzez zaprasowane połączenie,
  Anemometr z wirnikiem skrzydełkowym – profesjonalny, certyfikowany przyrząd do pomiaru przepływu powietrza, wykorzystywany przy regulacji mechanicznej wentylacji.

 • Pomiar instalacji

  Każda zakończona instalacja podlega profesjonalnej regulacji zgodnie z sporządzonym projektem: - mechaniczna wentylacja - równoważenie przepływu certyfikowanym anemometrem, - centralne ogrzewanie – równoważenie hydrauliczne, regulacja przepływów i nastawa temperatur.

 • Urządzenia najwyższej klasy

  Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami oraz serwisantami urządzeń najlepszych producentów m.in. pomp ciepła Alphainnotec, Vaillant, IVT, rekuperatorów: AERIS, ThesslaGreen, Vaillant i wielu innych.

 • Promocje

  Na bieżąco przekazujemy Państwu informację o aktualnych promocjach od producentów urządzeń instalowanych przez naszą firmę . Sami wychodzimy Państwu naprzeciw oferując lukratywne promocje.